O nas

Eurokredyt Sp. z o.o. jest niezależną firmą doradztwa finansowego. Działamy na rynku od 2000 roku. Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów z zachowaniem najwyższych standardów pracy opartych na zasadzie uczciwości i rzetelności. Firma nie jest bowiem powiązana kapitałowo z żadną instytucją finansową, nie mamy także własnych produktów. Znajdujemy dla Klientów zawsze optymalne rozwiązania spośród dostępnych na rynku ofert. Zapewniamy Klientom dostęp do najlepszych ofert i wyręczamy w kontaktach z bankami załatwiając z Klientem uciążliwe formalności. Pośrednictwo w otrzymaniu przez Państwa interesującej oferty – jest bezpłatne.

W swojej ofercie mamy kredyty inwestycyjne i obrotowe dla firm, a osobom fizycznym proponujemy kredyty hipoteczne, gotówkowe i samochodowe.

Przedsiębiorcom oferujemy też finansowanie środków trwałych w formie leasingu. Współpracujemy z Raiffeisen Leasing Polska SA, PKO Leasing , Idea Leasing i innymi firmami leasingowymi.

Dbając o kompleksowość naszych usług proponujemy ubezpieczenia przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i majątkowe.

W ciągu kilkunastu lat działalności nasi doradcy zdobyli spore doświadczenie pomagając tysiącom klientów.

Do naszych partnerów należą PKO BP, Pekao S.A., Getin Noble Bank S.A. , Eurobank S.A., Bank BGŻ BNP Paribas, Idea Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Alior Bank S.A., Bank Zachodni WBK, mBank, PKO Leasing,  Raiffeisen Leasing Polska S.A., BZWBK Leasing.